Rezervácia ubytovania
Dátum od Dátum do
Osôb
na izbu
Detí
na izbu
Izby počet
V prípade Vášho záujmu vyplňte tento on-line formulár. Vaša izba bude rezervovaná do 14:00 hod. dňa Vášho príchodu.

O nás

Al Corso, moderný penzión rodinného typu, sa nachádza iba 5 minút chôdze od centra mesta. Vo všetkých priestoroch penziónu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Počas svojho pobytu môžete zadarmo využívať aj parkovisko strážené bezpečnostnou kamerou.

Izby v penzióne Al Corso sú zariadené dreveným nábytkom. Všetky sú vybavené TV a je v nich k dispozícii i vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Pri ubytovaní v niektorej z jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových izieb si môžete objednať výdatné raňajky.

Najbližšie reštaurácie, nákupné centrum a obchody nájdete len 100 metrov od penziónu.

Penzión Al Corso sa nachádza hneď vedľa mestského parku, kde si môžete zabehať alebo sa poprechádzať. Aquapark Aqualand Banská Bystrica je vzdialený necelých 500 metrov. V blízkosti penziónu, do 7 minút chôdze, nájdete aj najväčší slovenský disko klub Ministry of Fun Banská Bystrica. Na ekonomickú fakultu Univerzity Mateja Bela prídete z penziónu peši za 2 minúty. Rooseveltova nemocnica sa nachádza 1km odtiaľto.

Múzeum Slovenského národného povstania nájdete 1,2 km od penziónu a do lyžiarskeho strediska Selce sa dostanete do 10 km. Lyžiarske strediská Šachtičky a Králiky sú vzdialené 13 km. Na letisko v Sliači prídete do 14 km a do lyžiarskeho strediska Ski Snow Donovaly do 16 km.

Ubytovanie v izbách:
Máme Jednolôžkové izby,Dvojlôžkové izby, Trojlôžkové izby a ubytovanie v apartmáne

 

Doplnkové služby:

  • Prístelok 10 EUR
  • Raňajky 4 EUR
  • Dieťa v sprievode rodičov do 6r. ubytovanie zdarma.
  • Pes 10 EUR

Ceny sú s DPH.
Poplatok mestu účtujeme 1 EUR/osoba/noc.
Možnosť platby prevodom, v hotovosti aj platobnou kartou.

Novinky

16.04.2014
Spustili sme nové webstránky, dúfame, že na nich nájdete všetko potrebné čo potrebujete vedieť o našom penzióne. Radi uvítame aj vaše postrehy a komentáre, posielajte ich na náš email